kodulehe tegemine netikodu
Georg-Marttin Toim pilt

Georg-Marttin Toim

+372 5627 2798
georg@netikodu.ee

Kas sa otsid kedagi, kes aitaks su ettevõtttel kasvada ja rohkem kliente saada?

Super, siis oled Sa satunud õigesse kohta. Meie oleme Netikodu. Me oleme noor digiturundusagentuur, mille meeskond on keskendunud müügi kasvatamisele. Me ei tee kodulehti kuna meie lemmiktegevus on koodi kirjutamine vaid me teeme kodulehti kuna kodulehe abil on võimalik meie klientidele rohkem müügi ja päringuid saada. Meiega on Sul lihtne, sa ei pea muretsema kodulehe kontseptsiooni, disaini, turundusstrateegia ega sisu loomise pärast piisab vaid, kui võtad meiega ühendust.

Meeskonda kuulub lisaks arendajatele:

Georg-Marttin Toim pilt

Georg-Marttin Toim

Georg on meie tiimist kõige suurem asjaarmastaja. Legendi kohaselt tegi ta esimese veebilehe kui oli 13 ja see on tal siiani kusagil koduserveris alles. Talle meeldib klientide ootusi ületada ja vahel tundub, et pole klienti kellega tal see ei õnnestuks.

Ta on wordpressi jumal ja Googlei prints.
Georgi lemmiksöök on kanatortillad ja ta tuleb meelsasti sinuga talvel merre ujuma isegi kui tal ujukaid kaasas pole.

Kristlin näälik pilt

Kristlin Näälik

Kristlin on see, kes lihtsalt ei suuda nii elada, et tal peas mingit müügistrateegiat või reklaam- lauset sumisemas ei oleks.

Legendi kohaselt on ta näinud kõiki maailma reklaame. Ta on meie Google Ads guru ja reklaami-spetisalist kes teeb tuju heaks igalühel, kes temaga kokku puutub.

Fredy Toim pilt

Fredy Toim

Fredy hoolitseb selle eest, et järjest enam ettevõtteid meie teenusest osa saaksid. Tänu temale on meil alati huvilisi, kes meiega koostööd soovivad teha. Tema on see, kelle häält kuuled sa meie ettevõttest tõenäoliselt esimesena.